آیا جهت دریافت فالوور ، لایک ، ویو یا بقیه سرویسها نیازی به وارد کردن پسورد پیج اینستا می باشد ؟

خیر ، هیچ کدام از سرویسهای فالوور کده نیازی به پسورد پیج شما ندارند 

چگونه اکانت خود را عمومی کنیم ؟

دربرنامه اینستاگرام در قسمت پایین صفحه روی نماد آدمک بزنید تا به صفحه خودتان بروید . سپس از قسمت edit your profile به صفحه تنظیمات بروید و قسمت Private Account را غیر فعال کنید.

چگونه لینک پست خود را کپی کنیم ؟

  • اگر با مرورگر گوشی یا کامپیوتر عکس را در یک پنجره جدید باز کنید ، آدرس عکس را میتوانید از بالای مرورگر مشاهده و کپی کنید.
     
  • اگر با نرم افزار اینستاگرام عکس را باز کرده اید ، بالای همان عکس ، دکمه ای که به صورت 3 نقطه کنار هم هست، آن را فشار داده و روی copy share url زده تا آدرس کپی شود.

جبران ریزش چیست و به چه شکلی اعمال می شود ؟

همانطور که از نام این ویژگی مشخص است ، این ویژگی جهت جبران ریزش احتمالی در سرویسهایی که دارای جبران ریزش هستند به کار می رود و مطابق با مدت و شرایط اعلام شده ، مقدار فالوور یا لایکی که دچار ریزش شده مجددا برای شما ارسال میگردد .
به زبان ساده تر در این سرویسها هر مقدار ریزشی که داشته باشید مجددا بصورت رایگان توسط ما جبران می شود (البته در چهارچوب شرایط مشخص شده ) . 
بعنوان مثال : شما 500 عدد فالوور دارید و سفارش 1000 عدد فالوور ثبت میکنید ، تعداد نهایی شما بعد از تکمیل سفارش به 1500 عدد میرسد ، بنابراین هر زمان تعداد فالوور شما کمتر از 1500 و بالاتر از 500 باشد مشمول ویژگی جبران ریزش خواهد شد.

  • جهت استفاده از این ویژگی بایستی در بخش پشتیبانی یک تیکت با عنوان دوباره پرکردن باز نمایید و شماره سفارش خود را اعلام کنید .

شرایط و مقررات استفاده از جبران ریزش چیست ؟

جهت استفاده از ویژگی جبران ریزش تعداد فالوور شما باید بیشتر یا مساوی تعداد اولیه زمان ثبت سفارش و کمتر از تعداد نهایی همان سفارش باشد .
به زبان ساده : 
بعنوان مثال زمانی که تعداد فالوورهای شما 2000 عدد باشد و شما یک سفارش 5000 عددی ثبت میکنید ، از دید هوش مصنوعی سرور زمانی که تعداد فالوور شما به 7000 عدد برسد سفارش شما تکمیل شده و هر زمان که تعداد فالوور شما بالاتر از 2000 و کمتر از 7000 باشد یعنی ریزش داشته و شامل جبران ریزش می شود و زمانی که تعداد فالوور شما کمتر از 2000 عدد باشد به این معنی هست که شما ریزش از سفارشات قبلی داشتید و شامل جبران ریزش نخواهد شد . 

همچنین به عنوان مثال شما بعد از این سفارش زمانی که به 7 هزار رسیدین اومدین و یه سفارش 2000 تایی دیگه ثبت کردین و تعداد فالوور هاتون رسیده به 9000 عدد خوب در اینصورت سفارش اولتون دیگه شامل جبران ریزش نیست چون از نظر هوش مصنوعی(بابت سفارش اول) تعداد فالوورهاتون بالای 7000 هست و ریزشی نداشته .
بنابراین بهترین روش این هست که تعداد نهایی مد نظرتون رو در غالب یک سفارش ثبت کنید بعنوان مثال اگر در نهایت قصد دارید 10 هزار فالوور اضافه کنید، یک سفارش ۱۰ هزار عددی ثبت کنید

محاسبه تعداد در سرویسهای ارسال پیامک انبوده

نکته خیلی مهمی که در ثبت سفارش در سرویسهای ارسال پیامک انبوه وجود دارد این است که طبق قوانین مخابرات ، هر 70 کاراکتر یک پیامک حساب میشه و هزینه اعلام شده در این سرویسها بر اساس یک پیامک (70 کاراکتر)می باشد ، بنابراین محاسبه تناسب بین تعداد مورد نیاز جهت ارسال و تعداد کاراکتر پیامک به عهده مشتری می باشد .

  • هر حرف ، عدد ، فاصله ، اینتر ، شکلک و ... یک کاراکتر محاسبه می گردد 

بعنوان مثال اگر متن تبلیغاتی شما بیش از 140 کارکتر هست بنابراین این تبلیغ 2 پیامک محاسبه می شود و اگر قصد دارید برای 1000 نفر پیامک تبلیغاتی ارسال کنید ، در بخش تعداد باید 2000 را وارد کنید زیرا در اصل در هر ارسال شما 2 پیامک ارسال می کنید .
به همین ترتیب اگر متن شما بیش از 210 کاراکتر باشد باید در بخش تعداد 3000 را وارد کنید